Branding
Willems Technieken richt zich niet alleen op het helpen van mensen met hun elektrische behoeften, maar biedt haar klanten een all-round service in en rond hun huis.
Als nieuw bedrijf hadden ze een volledige branding nodig bestaande uit een logo, visitekaartjes, een website, briefpapier etc.
Aanvankelijk zorgden we voor een branding, die ook tot uiting kwam in het logo en de visitekaartjes. Meer volgt binnenkort op www.willemstechnieken.be
Meer van dit
Leon’s woordenschat
Samen met Kameleon Heusden-Zolder (en gemeente Heusden-Zolder) werkten we dit jaar aan een kleurrijk en…
Trouwuitnodigingen
Een boarding pass-thema voor huwelijksuitnodigingen? Dat was iets dat we nog niet eerder hadden gedaan,…
Uitnodiging
Een geweldig feest kan niet zonder een geweldige uitnodiging! Onder dat motto hebben we een…
Webdesign
MijnSchenking.be wil het voor iedereen makkelijker maken om een schenking te doen aan kinderen, familie,…